تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات


  نشست مجمع نمایندگان استان کرمانشاه با مدیرکل و روسای ستادی اداره کل حفاظت محیط زیست 

  در این جلسه که به منظور ارزیابی مدیران دستگاههای اجرایی استان در محل سالن جلسات دیوان محاسبات با حضور همه نماینده گان استان و مسئولین ستادی محیط زیست برگزار شد. 

  مهندس غلامحسین کاظمی در ابتدا ضمن تشکر از نمایندگان استان  که زمینه برگزاری همچین جلسه ای رافراهم کردند. گزارشی از وضعیت موجود محیط زیست استان و اقدامات و فعالیتهای انجام شده در رسیدن به توسعه پایدار بیان کرد. کاظمی افزود با توجه به کمبود نیرو و مشکلات محیط زیستی در بخش ساختاری و فرابخشی در کشور ضرورت  پیگیری و تصویب لایحه هوای پاک را در مجلس از سوی نمایندگان خواستار شد.
  در ادامه نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی به مشکلات زیست محیطی حوزه انتخابیه  از جمله ریزگردها، عدم مدیریت اصولی پسماندها،صنایع آلاینده و ...اشاره کردند و اقدامات محیط زیست را در این زمینه جویا شدند. 
  در پایان مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی همچنین ضمن حمایت همه جانبه از محیط زیست استان آمادگی خود را جهت پیگیری موضوعات محیط زیست در مجلس تا حصول نتیجه مطلوب در زمینه حفظ محیط زیست کشور و استان در جهت رسیدن به توسعه پایدار اعلام کرد.


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : محیط ,استان ,زیست ,نمایندگان ,مجلس ,زمینه ,محیط زیست ,نمایندگان استان ,استان کرمانشاه ,مجمع نمایندگان ,توسعه پایدار ,مجمع نمایندگان استان ,نمای ,

تبلیغات


  Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 4 خرداد 1396

تبلیغات

ads2

تبلیغات

ads3

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر