تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

بازدید نماینده مردم اورامانات(دکتر شهاب نادری) از اداره کل حفاظت محیط زیست استان

  بازدید نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی از اداره کل حفاظت محیط زیست استان 
  دکتر شهاب نادری نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی از اداره  کل محیط زیست استان  کرمانشاه بازدید وبا مسئولان این اداره کل دیدار وگفتگو کرد و بر بهره برداری وتوسعه پایدار از ظرفیت اکوسیستمی منطقه تاکید داشت .
    


  به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست کرمانشاه شهاب نادری نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی در آخرین روز تیر ماه جاری  با حضور در محل اداره کل محیط زیست کرمانشاه با مسئولان ،کارشناسان وکارکنان این اداره کل گفتگو کرد ،وی در این بازدید  با اشاره به لزوم رعایت اصول وضوابط محیط زیست  اظهار داشت: ایجاد اشتغال پایدار و مشارکت وتوانمندسازی جوامع محلی در راستای حفاظت از محیط زیست یک ضرورت است .
  نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی نقش تمامی دستگاهها درحفظ محیط زیست  وهمگامی با دستگاههای متولی حفاظت از محیط زیست را مهم دانست وگفت :اشتغال وبهره برداری از منابع محیط زیست باید در چارچوب قانون و با در نظر گرفتن توسعه پایدار باشد ،هماهنگی وبهره برداری مدبرانه  از ظرفیت های موجود بمنظور پیشبرد اهداف کلان ورفع مشکلات در حوزه طبیعت گردی لازم است.
  شهاب نادری نایب رئیس اول فراکسیون گردشگری مجلس با اشاره به ظرفیت های طبیعی و جاذبه های گردشگری محیط زیست منطقه اورامانات از جمله منطقه حفاظت شده بوزین و مرخیل واثر طبیعی ملی غار قوری قلعه  گفت : وجود گونه های جانوری  وگیاهی بسیار زیبا و کم یاب و ارزشمند در منطقه حفاظت شده بوزین و مرخیل در باینگان، طبیعت بکر و دیدنی را به وجود آورده است و وظیفه ما رادرقبال نگهداشت وحفاظت از آنها را دوچندان می کند .
  در این دیدار مهندس غلامحسین کاظمی مدیر کل حفاظت محیط زیست کرمانشاه نیز ازتوجه نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی به موضوعات محیط زیستی منطقه  ،تشکر کرد و حمایت قانونی وی ونمایندگان در برنامه ریزی های توسعه ای با استفاده از معیارهای زیست محیطی و رفع مشکلات منطقه خواستار گردید.
  غلامحسین کاظمی  با اشاره به اهمیت مشارکت وتوانمندسازی جوامع محلی  وگسترش آموزش های محیط زیستی گفت:  ایجاد سازمانهای مردم نهاد  به عنوان سرمایه اجتماعی راهکار مناسبی است در رفع مشکلات وکاستن هزینه ها وبرای وسعت بخشیدن به این سرمایه های اجتماعی تلاش می کنیم ودر این راستا منطقه اورامانت از پتانسیل خوبی برخودار است که باید تقویت شود.
  در ادامه آقای شهاب نادری از موزه تاریخ طبیعی اداره کل حفاظت محیط زیست کرمانشاه بازدید وبراشاعه فرهنگ محیط زیستی واکوتوریسم همسو با حفاظت منابع زیستی واعمال تدابیر لازم جهت مشارکت جوامع محلی در طرح ها وپروژه ها تاکید کرد.


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 7 مرداد 1395 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : محیط ,زیست ,حفاظت ,مردم ,اداره ,اورامانات ,محیط زیست ,مردم اورامانات ,نماینده مردم ,حفاظت محیط ,شهاب نادری ,مجلس شورای اسلامی ,مشارکت وتوانمندس ,
  بازدید نماینده مردم اورامانات(دکتر شهاب نادری) از اداره کل حفاظت محیط زیست استان

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز سه شنبه 4 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55472
 • تعداد مطالب :149692
 • بازدید امروز :560492
 • بازدید داخلی :50199
 • کاربران حاضر :182
 • رباتهای جستجوگر:483
 • همه حاضرین :665

تگ های برتر